Little Dutch Detský nafukovací bazénik Ocean Dreams Pink 150cm {PRODUCT_REFERENCE}-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Detský nafukovací bazénik Ocean Dreams Pink 150cm

Nafukovací bazénik pre najmenších s krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou je ideálny doplnok na záhradu počas horúcich letných dní. Pre ľahké vylievanie vody je bazénik vybavený vypúšťacím ventilom. Bazénik je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.

  • Priemer: 150 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
32,46 € (s DPH) 32,46 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchNafukovací bazénik pre najmenších s krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou je ideálny doplnok na záhradu počas horúcich letných dní. Pre ľahké vylievanie vody je bazénik vybavený vypúšťacím ventilom. Bazénik je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.

  • Priemer: 150 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
2012391LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (121)