Little Dutch Nafukovacia lopta Ocean Dreams Pink 35cm {PRODUCT_REFERENCE}-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Nafukovacia lopta Ocean Dreams Pink 35cm

Nafukovacia lopta s krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou využijú vaše deti na hranie na záhrade aj na pláži pri mori. Lopta je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.

  • Priemer lopty: 35 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
6,63 € (s DPH) 6,63 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Little DutchNafukovacia lopta s krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou využijú vaše deti na hranie na záhrade aj na pláži pri mori. Lopta je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.  • Priemer lopty: 35 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
2012383LD
2 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (121)