Little Dutch Striekacia hracia podložka Ocean Dreams Blue {PRODUCT_REFERENCE}-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Striekacia hracia podložka Ocean Dreams Blue

Originálna hracia podložka s vodotryskom, ktorý vytvoríte jednoducho pripojením na záhradnú hadicu s pomocou priloženej spojky. Podložka s krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou je ideálny doplnok na záhradu počas horúcich letných dní. Deti si budú užívať behanie cez striekajúci vodotrysk aj hranie sa s vodou na podložke, ktorá funguje ako plytký bazénik. Podložka je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.

  • Priemer: 150 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
25,79 € (s DPH) 25,79 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchOriginálna hracia podložka s vodotryskom, ktorý vytvoríte jednoducho pripojením na záhradnú hadicu s pomocou priloženej spojky. Podložka s krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou je ideálny doplnok na záhradu počas horúcich letných dní. Deti si budú užívať behanie cez striekajúci vodotrysk aj hranie sa s vodou na podložke, ktorá funguje ako plytký bazénik. Podložka je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.

  • Priemer: 150 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
2012395LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (121)