Little Dutch Vodný mlynček Fresh Green {PRODUCT_REFERENCE}-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Vodný mlynček Fresh Green

Hračka do vody aj na piesok, ktorá vaše dieťa zabaví na dlhú dobu! Stačí do lievika v hornej časti naliať vodu alebo nasypať piesok a potom už len pozorovať, ako sa mlynské kolesá roztáčajú. Hračka vhodná na záhradu aj na pláž je vyrobená z pevného, kvalitného plastu.

  • Rozmery: 31 x 16 x 11 cm
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
9,96 € (s DPH) 9,96 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchHračka do vody aj na piesok, ktorá vaše dieťa zabaví na dlhú dobu! Stačí do lievika v hornej časti naliať vodu alebo nasypať piesok a potom už len pozorovať, ako sa mlynské kolesá roztáčajú. Hračka vhodná na záhradu aj na pláž je vyrobená z pevného, kvalitného plastu.

  • Rozmery: 31 x 16 x 11 cm
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
2012599LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (121)